O NAS

 

 

Jesteśmy ludźmi, których życiowe drogi mocno splotły się z nieruchomościami. Od lat związani z rynkiem nieruchomości, poznaliśmy mechanizmy kierujące ich sprzedażą. Dla nas sprzedaż nieruchomości to nie tylko zyski i profity, ale przede wszystkim potrzeby klienta które opanowanie stało się stylem naszego życia.


Wspólnie połączyliśmy nasze siły i umiejętności tworząc markę AMERICAN HOME która posiada Licencję Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem, jest najwyższa jakość pośrednictwa i sprzedaż nieruchomości.

Poprzez wieloletnią naukę i poznawanie technik sprzedaży, udowadniamy, że sprzedaż to prawdziwe kino akcji kryjące w sobie całe bogactwo fascynujących aranżacji, reżyserii i dialogów, doprowadzających nabywców do każdej sprzedawanej nieruchomości.

 

 Poznaj nas bliżej...

 

lukasz_szulc_dyrektor_ds_rozwoju_i_sprzedazy.jpg

Łukasz: Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości.

Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości nr 22633

 

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z 8 letnim doświadczeniem. Szykując się z nim na spotkanie przygotuj się, że będziesz zasypany całą masą informacji i pewnie zdradzi Ci też kilka sekretów sprzedaży stosowanych przez najlepszych pośredników.


Zweryfikuje stan prawny Twojej nieruchomości oraz znajdzie rozwiązanie każdego kłopotu związanego z jej sprzedażą. Będzie dbał o to, aby Twoja nieruchomość była zawsze odpowiednio rozreklamowana.

Jego ulubione życiowe i sprzedażowe motto brzmi: "Oczekuj wszystkiego co najlepsze".

 

Osobistym celem w pośrednictwie jest udowadnianie, że pośrednik to specjalista od sprzedaży, a nie amator handlujący adresami.

3.jpg

Barbara:  Doradca Finansowy / Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

 

Jest osobą, która każdego dnia rozdaje miliony na prawo i lewo. Od 16 lat pracuje w bankowości i wie jak załatwić kredyt i przejść całą procedurę bankową. Pomoże każdemu klientowi, tylko bądź z nią szczery.

Zadba o interesy każdego klienta i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna. W końcu jak pracować, to za miliony.

 

Jej ulubione życiowe motto brzmi:Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”

 patrycja.jpg


Patrycja: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.  

Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości nr 22632

Życiowa optymistka ceniąca swobodę działania i podejmowania decyzji. Lubi pomagać ludziom spełniać ich marzenia, stąd jej obecność w nieruchomościach. Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność wnikliwego słuchania, pozwala jej na indywidualne  dotarcie do potrzeb każdego klienta.

Najbardziej motywuję ją uśmiech na twarzach zadowolonych klientów oraz współpracowników. Miłośniczka pięknych wnętrz, realizuje się w trakcie metamorfoz nieruchomości przygotowywanych do sprzedaży.

Według niej nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, są tylko takie, przy których trzeba bardziej popracować.                               

 anna_lemanskaszulc.jpg

Anna: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.    

Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości nr 22631

 

 

 

Profesjonalny Home Stager. We wnętrzach ceni harmonię, prostotę i funkcjonalność. Uwielbia minimalizm i jest perfekcjonistką.  Już od progu zacznie się bacznie przyglądać Twojej nieruchomości. Pomoże Ci przygotować nieruchomość do sprzedaży w sposób, któremu żaden kupujący się nie oprze. Uwypukli wszystkie atuty, zminimalizuje wady.

 

Dzięki Ani czas sprzedaży Twojej nieruchomości skróci się co najmniej o połowę, a cena którą osiągniesz będzie z pewnością dużo wyższa. Jej oko nie pominie żadnego detalu, który mógłby zakłócić harmonię we wnętrzu, a wrodzona intuicja sprawi, że nawet Ty sam spojrzysz na swoją nieruchomość z zupełnie nowej perspektywy.

 

 

Jej życiowe motto to „rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”

 

Designed by Possible
Polityka prywatności