O nas

Jesteśmy ludźmi, których życiowe drogi mocno splotły się z nieruchomościami. Od lat związani z rynkiem nieruchomości, poznaliśmy mechanizmy kierujące ich sprzedażą. Dla nas sprzedaż nieruchomości to nie tylko zyski i profity, ale przede wszystkim potrzeby klienta które opanowanie stało się stylem naszego życia.

Wspólnie połączyliśmy nasze siły i umiejętności tworząc markę AMERICAN HOME która posiada Licencję Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem, jest najwyższa jakość pośrednictwa i sprzedaż nieruchomości.

Poprzez wieloletnią naukę i poznawanie technik sprzedaży, udowadniamy, że sprzedaż to prawdziwe kino akcji kryjące w sobie całe bogactwo fascynujących aranżacji, reżyserii i dialogów, doprowadzających nabywców do każdej sprzedawanej nieruchomości.

Poznaj nas bliżej...


Łukasz - Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości

Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości, nr licencji 22633
telefon: +48 501 635 879 oraz (55) 221 08 88
adres e-mail: biuro@americanhome.pl

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z 11 letnim doświadczeniem. Szykując się z nim na spotkanie przygotuj się, że będziesz zasypany całą masą informacji i pewnie zdradzi Ci też kilka sekretów sprzedaży stosowanych przez najlepszych pośredników.

Zweryfikuje stan prawny Twojej nieruchomości oraz znajdzie rozwiązanie każdego kłopotu związanego z jej sprzedażą. Będzie dbał o to, aby Twoja nieruchomość była zawsze odpowiednio rozreklamowana.

Jego ulubione życiowe i sprzedażowe motto brzmi: "Oczekuj wszystkiego co najlepsze".

Osobistym celem w pośrednictwie jest udowadnianie, że pośrednik to specjalista od sprzedaży, a nie amator handlujący adresami.


Barbara - Doradca Finansowy / Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

telefon: +48 505 310 148 oraz (55) 221 08 88
adres e-mail: bgrzyb@americanhome.pl

Jest osobą, która każdego dnia rozdaje miliony na prawo i lewo. Od 20 lat pracuje w bankowości i wie jak załatwić kredyt i przejść całą procedurę bankową. Pomoże każdemu klientowi, tylko bądź z nią szczery.

Zadba o interesy każdego klienta i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna. W końcu jak pracować, to za miliony

Jej ulubione życiowe motto brzmi: „Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”.Anna - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości/Fotograf

Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości, nr licencji 22631
telefon: +48 508 306 699 oraz (55) 221 08 88
adres e-mail: sekretariat@americanhome.pl

Profesjonalny Home Stager. We wnętrzach ceni harmonię, prostotę i funkcjonalność. Uwielbia minimalizm i jest perfekcjonistką.  Już od progu zacznie się bacznie przyglądać Twojej nieruchomości. Pomoże Ci przygotować nieruchomość do sprzedaży w sposób, któremu żaden kupujący się nie oprze. Uwypukli wszystkie atuty, zminimalizuje wady.

Dzięki Ani czas sprzedaży Twojej nieruchomości skróci się co najmniej o połowę, a cena którą osiągniesz będzie z pewnością dużo wyższa. Jej oko nie pominie żadnego detalu, który mógłby zakłócić harmonię we wnętrzu, a wrodzona intuicja sprawi, że nawet Ty sam spojrzysz na swoją nieruchomość z zupełnie nowej perspektywy.

Jej życiowe motto to „rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.

Marlena - Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

telefon: +48 790 835 881 oraz (55) 221 08 88
adres e-mail: mziolkowska@americanhome.pl

Praca w nieruchomościach każdego dnia daje mi duży przypływ adrenaliny i szczęścia, ale też mogę próbować swoich sił w różnych sytuacjach. To jest świetne!

Podobnie jak inne osoby z naszego zespołu, cenię sobie też zadowolenie klientów z pracy, jaką włożyłam w ich sprawę. Sprzedawanie czy kupowanie nieruchomości razem z nimi to właśnie czysta satysfakcja!

Każdego naszego klienta cenię i dziękuję mu za to, że wierzy w moje umiejętności znalezienia mu odpowiedniego miejsca do życia. Dotyczy to też sprzedaży nieruchomości, z którą zdecydował się rozstać.

Jej życiowe motto brzmi: “Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się”.


Patrycja- Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

telefon: +48 793 335 880 oraz (55) 221 08 88
adres e-mail: pmalecka@americanhome.pl

Praca w biurze American Home pozwala jej rozwinąć skrzydła. Każdego dnia uczy się czegoś nowego, poznaje wspaniałych ludzi co daje jej niewątpliwie największą satysfakcję. Zawsze stara się być szczera, wkłada całe serce w to co robi. Uwielbia wnętrza, widzi w nich ogrom możliwości i chętnie dzieli się tym z klientami.

Swoją ciepłą aurą, przyjacielskim nastawieniem oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę, zdobywa zaufanie oraz buduje relacje z klientami.

Jej życiowe motto brzmi: "Śmiech i marzenia są sekretem lepszego życia".