O NAS

 

 

Jesteśmy ludźmi, których życiowe drogi mocno splotły się z nieruchomościami. Od lat związani z rynkiem nieruchomości, poznaliśmy mechanizmy kierujące ich sprzedażą. Dla nas sprzedaż nieruchomości to nie tylko zyski i profity, ale przede wszystkim potrzeby klienta które opanowanie stało się stylem naszego życia.


Wspólnie połączyliśmy nasze siły i umiejętności tworząc markę AMERICAN HOME która posiada Licencję Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem, jest najwyższa jakość pośrednictwa i sprzedaż nieruchomości.

Poprzez wieloletnią naukę i poznawanie technik sprzedaży, udowadniamy, że sprzedaż to prawdziwe kino akcji kryjące w sobie całe bogactwo fascynujących aranżacji, reżyserii i dialogów, doprowadzających nabywców do każdej sprzedawanej nieruchomości.

 

Poznaj nas bliżej...

 

Łukasz Szulc - dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości Łukasz: Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości.
Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości nr 22633
 
Pośrednik w obrocie nieruchomościami z 9 letnim doświadczeniem. Szykując się z nim na spotkanie przygotuj się, że będziesz zasypany całą masą informacji i pewnie zdradzi Ci też kilka sekretów sprzedaży stosowanych przez najlepszych pośredników.

Zweryfikuje stan prawny Twojej nieruchomości oraz znajdzie rozwiązanie każdego kłopotu związanego z jej sprzedażą. Będzie dbał o to, aby Twoja nieruchomość była zawsze odpowiednio rozreklamowana.

Jego ulubione życiowe i sprzedażowe motto brzmi: "Oczekuj wszystkiego co najlepsze".
 
Osobistym celem w pośrednictwie jest udowadnianie, że pośrednik to specjalista od sprzedaży, a nie amator handlujący adresami.
 Barbara - Doradca Finansowy / Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości. Barbara: Doradca Finansowy / Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

Jest osobą, która każdego dnia rozdaje miliony na prawo i lewo. Od 16 lat pracuje w bankowości i wie jak załatwić kredyt i przejść całą procedurę bankową. Pomoże każdemu klientowi, tylko bądź z nią szczery.
Zadba o interesy każdego klienta i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna. W końcu jak pracować, to za miliony.
 
Jej ulubione życiowe motto brzmi: „Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”.
 Anna - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości. Anna: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.   
Licencjonowany Pośrednik Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości nr 22631
 
Profesjonalny Home Stager. We wnętrzach ceni harmonię, prostotę i funkcjonalność. Uwielbia minimalizm i jest perfekcjonistką.  Już od progu zacznie się bacznie przyglądać Twojej nieruchomości. Pomoże Ci przygotować nieruchomość do sprzedaży w sposób, któremu żaden kupujący się nie oprze. Uwypukli wszystkie atuty, zminimalizuje wady.
 
Dzięki Ani czas sprzedaży Twojej nieruchomości skróci się co najmniej o połowę, a cena którą osiągniesz będzie z pewnością dużo wyższa. Jej oko nie pominie żadnego detalu, który mógłby zakłócić harmonię we wnętrzu, a wrodzona intuicja sprawi, że nawet Ty sam spojrzysz na swoją nieruchomość z zupełnie nowej perspektywy.
 
 Jej życiowe motto to „rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.  
 anna_bronowska.jpg

Anna : Doradca ds. sprzedaży nieruchomości.

 

Nieruchomości i niesienie ludziom pomocy w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, to dwie główne pasje Ani. Zaraża optymizmem wszystkich, którzy mają z nią do czynienia, a jednocześnie wzbudza zaufanie. Dzięki temu już przy pierwszym kontakcie zechcesz powierzyć jej swój majątek pod opiekę i wspólnie przejdziecie przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości.

W życiu, jak w sporcie, stawia na systematyczność i konsekwencję, jako najlepszą drogę do sukcesu.


Jej ulubione życiowe motto brzmi: "Jeśli nie stawiasz sobie celów, sam staniesz się celem"

 joanna_kanikula.jpg Jonna: Doradca ds. sprzedaży nieruchomości. 
 
Pokazuje, że na zmiany w życiu jest zawsze czas. Stawia na relacje z klientem i etyczne zasady zawodowe. Pomoc w znalezieniu własnego “M”, zadowolenie przyszłych nabywców oraz późniejsze rekomendacje są tym, co daje jej największą satysfakcję oraz energię do działania. 
 
Jej optymizm i otwartość na wyzwania, pozwolą bezproblemowo i skutecznie przeprowadzić Państwa przez proces zakupu, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
 
Jej życiowe motto brzmi: "Sukces jest wynikiem właściwej decyzji".
 martyna.jpg   

Marlena: Doradca ds. sprzedaży nieruchomości.

 

 

 

Praca w nieruchomościach każdego dnia daje mi duży przypływ adrenaliny i szczęścia, ale też mogę próbować swoich sił w różnych sytuacjach. To jest świetne!

Podobnie jak inne osoby z naszego zespołu, cenię sobie też zadowolenie klientów z pracy, jaką włożyłam w ich sprawę. Sprzedawanie czy kupowanie nieruchomości razem z nimi to właśnie czysta satysfakcja!

Każdego naszego klienta cenię i dziękuję mu za to, że wierzy w moje umiejętności znalezienia mu odpowiedniego miejsca do życia. Dotyczy to też sprzedaży nieruchomości, z którą zdecydował się rozstać.

  

Jej życiowe motto brzmi: “Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”

   
Designed by Possible
Polityka prywatności