O NAS

 

 

Jesteśmy ludźmi, których życiowe drogi mocno splotły się z nieruchomościami. Od lat związani z rynkiem nieruchomości, poznaliśmy mechanizmy kierujące ich sprzedażą. Dla nas sprzedaż nieruchomości to nie tylko zyski i profity, ale przede wszystkim potrzeby klienta które opanowanie stało się stylem naszego życia.


Wspólnie połączyliśmy nasze siły i umiejętności tworząc markę AMERICAN HOME, której nadrzędnym celem, jest najwyższa jakość pośrednictwa i sprzedaż nieruchomości.

Poprzez wieloletnią naukę i poznawanie technik sprzedaży, udowadniamy, że sprzedaż to prawdziwe kino akcji kryjące w sobie całe bogactwo fascynujących aranżacji, reżyserii i dialogów, doprowadzających nabywców do każdej sprzedawanej nieruchomości.

 

 Poznaj nas bliżej...

 

lukasz_szulc_dyrektor_ds_rozwoju_i_sprzedazy.jpg

Łukasz: Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości.

 

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z 8 letnim doświadczeniem. Szykując się z nim na spotkanie przygotuj się, że będziesz zasypany całą masą informacji i pewnie zdradzi Ci też kilka sekretów sprzedaży stosowanych przez najlepszych pośredników.


Zweryfikuje stan prawny Twojej nieruchomości oraz znajdzie rozwiązanie każdego kłopotu związanego z jej sprzedażą. Będzie dbał o to, aby Twoja nieruchomość była zawsze odpowiednio rozreklamowana.

Jego ulubione życiowe i sprzedażowe motto brzmi: "Oczekuj wszystkiego co najlepsze".

 

Osobistym celem w pośrednictwie jest udowadnianie, że pośrednik to specjalista od sprzedaży, a nie amator handlujący adresami.

3.jpg

Barbara:  Doradca Finansowy / Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

 

Jest osobą, która każdego dnia rozdaje miliony na prawo i lewo. Od 16 lat pracuje w bankowości i wie jak załatwić kredyt i przejść całą procedurę bankową. Pomoże każdemu klientowi, tylko bądź z nią szczery.

Zadba o interesy każdego klienta i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna. W końcu jak pracować, to za miliony.

 

Jej ulubione życiowe motto brzmi:Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”

 patrycja.jpg


Patrycja: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

Życiowa optymistka ceniąca swobodę działania i podejmowania decyzji. Lubi pomagać ludziom spełniać ich marzenia, stąd jej obecność w nieruchomościach. Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność wnikliwego słuchania, pozwala jej na indywidualne  dotarcie do potrzeb każdego klienta .


Najbardziej motywuję ją uśmiech na twarzach zadowolonych klientów oraz współpracowników.


Według niej nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, są tylko takie, przy których trzeba bardziej popracować.

Miłośniczka pięknych wnętrz, realizuje się w trakcie metamorfoz nieruchomości przygotowywanych do sprzedaży.

                               

 ania_rosiak.jpg

Anna: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

 

Jest osobą ambitna, młodą i energiczną, nie boi się wyzwań. Na co dzień jest osobą pogodną o pozytywnym nastawieniu do ludzi i otaczającej jej rzeczywistość.

 

U ludzi ceni sobie szczerość i dobre rady, sama także chętnie na miarę swojej wiedzy i umiejętności służy pomocą innym, nie tylko na polu zawodowym.

 

Jej ulubione motto:

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami"

 

Designed by Possible
Polityka prywatności