Premise for rent

Elbląg, Związku Jaszczurczego

1 500 PLN

Offer number504
Transaction typeRent
Price1 500 PLN
Total area87 m2
Price per m217 PLN / m2
Liczba pomieszczeń2
Floorground floor/4
Year built1999
Commercial conditiongood
Finishing standardgood
Buiiding typeblock of flats
Road typeasphalt
Deposit1 500
Rental period12 miesięcy
Rent typelease from the owner
Ownership formownership
Internet connectionDSL
Parking typestreet
Water supplycity
Gasno
Sewerageurban
Electricityyes
Heatingcentral - city
Number of entrances1
Available from2018-10-04 00:00:00
Premises typeoffice and storehouse, office and service, office, trading, service, pharmacy, exposition, trade and office, medical services
Premise for rent (Elbląg, Związku Jaszczurczego)

Budynek, w którym znajduje się budynek położony jest w śródmiejskiej części Elbląga. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się również ulokowane budynki mieszkalne, szpital miejski, liczne sklepy, kosmetyczki, fryzjerzy.

Dojazd do budynku jest dogodny i następuje od ulicy Grota Roweckiego.Wzdłuż ulicy Związku Jaszczurczego, znajdują się miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

Lokal o powierzchni 87 m2 w Śródmiejskiej części Elbląga. Lokal składa się z sali sprzedażowe, pomieszczenia socjalno-biurowego oraz WC.Przed lokalem jest parking przy ulicy Związku Jaszczurczego.

Koszt wynajmu miesięcznego to 1.500,00 złotych plus VAT a także opłaty do wspólnoty mieszkaniowej tytułem czynszu 538,44 złotych plus prąd.


Zarezerwuj nieruchomość już dziś.

Zapraszamy też do naszego biura:
American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Shopwindow Parking for cars Social room Burglar-proof doors/windows Office rooms Accommodations for the disabled
Elbląg, Związku Jaszczurczego

Contact an angent