Dom w Elblągu "Za Politechniką" z ładnym ogrodem.

Elbląg, Morszyńska

550 000 PLN

Offer number2038
Transaction typeSale
Price550 000 PLN
Total area145.5 m2
Price per m23 780 PLN / m2
Rooms5
Plot area m2481
Year built1994
Finishing standardgood
House conditionfor rennovation
Marketsecondary
Length29
Width15
Building typesemi-detached
Technologybrick
Building materialbrick
Fence typebrick wall
Road typeasphalt
Living area145.5
Usable area145.5
Facadeplaster
Storeys1
Building area95.2
Ownership formownership
Number of bedrooms4
Number of bathrooms2
Kitchenbright
WindowsPCV
Wallsplaster
Internet connectionDSL
Number of parking spaces1
Garagedetached
Sewerageurban
Electricityyes
Water supplycity
Heatinggas
Gassupplemental
Balcony typeyes, garden
Dom w Elblągu "Za Politechniką" z ładnym ogrodem. (Elbląg, Morszyńska)

Sprzedam nieruchomość, dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Elblągu przy ulicy Morszyńskiej, osiedla Za Politechniką.

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 145,50 m2 wraz z budynkiem garażowym o powierzchni 43,40 m2, położony na działce ogrodzonej z bramą wjazdową.

Działka o powierzchni 481 m2 położona jest przy ulicy Morszyńskiej w Elblągu, w strefie miejskiej na osiedlu domków jednorodzinnych zabudowanych w zabudowie bliźniaczej. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana z utwardzeniami wjazdu do garażu, kostką betonową i przydomowym ogrodem.

Media: Energia elektryczna, sieć wodociągowa, kanalizacja, gaz, kanalizacja miejska.

Mieszkańcy mogą się cieszyć spokojem i poczuciem prywatności, gdyż dom położony w środkowej części domów. Największym atutem nieruchomości są przestronne wnętrza pozwalające na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych rodziny z dziećmi, atrakcyjne położenie w dobrze skomunikowanym, a przy tym spokojnym miejscu.

Dom składa się z dwóch kondygnacji, na parterze znajduje się duży pokój, kuchnia z przejściem do drugiego pokoju, korytarz, łazienka z wc, natomiast na części górnej mamy duży pokój z wyjściem na balkon, pozostałe dwa pokoje, łazienkę z wc i korytarz. Dodatkowo mamy niezagospodarowany strych. Dodatkowo na samym dole mamy zejście do piwnicy.

Jesteś zainteresowany? Koniecznie skontaktuj się z nami. Udzielimy wszelkich informacji oraz umówimy się na prezentację nieruchomości.


Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,83 % brutto.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B http://americanhome.pl


Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Information
Internet Basement Attic alarm Security
Elbląg, Morszyńska

Contact an angent