O NAS

 

1_1.jpg

 

Jesteśmy ludźmi, których życiowe drogi mocno splotły się z nieruchomościami. Od lat związani jesteśmy z rynkiem nieruchomości, poznaliśmy mechanizmy kierujące ich sprzedażą. Dla nas sprzedaż nieruchomości to nie tylko zyski i profity, ale przede wszystkim potrzeby klienta które opanowanie stało się stylem naszego życia.


Wspólnie połączyliśmy nasze siły i umiejętności tworząc markę American Home, której nadrzędnym celem jest najwyższej jakości pośrednictwo i sprzedaż nieruchomości.

Poprzez wieloletnią naukę i poznawanie technik sprzedaży, udowadniamy, że sprzedaż to prawdziwe kino akcji kryjące w sobie całe bogactwo fascynujących aranżacji, reżyserii i dialogów, doprowadzających nabywców do każdej sprzedawanej nieruchomości.

 

 Poznaj nas bliżej...

 

4.jpg

Łukasz: Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości.

 

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z 6 letnim doświadczeniem. Szykując się z nim na spotkanie przygotuj się, że będziesz zasypany całą masą informacji i pewnie zdradzi Ci też kilka sekretów sprzedaży stosowanych przez najlepszych pośredników.


Zweryfikuje stan prawny Twojej nieruchomości oraz znajdzie rozwiązanie każdego kłopotu związanego z jej sprzedażą. Będzie dbał o to, aby Twoja nieruchomość była zawsze odpowiednio rozreklamowana.

Jego ulubione życiowe i sprzedażowe motto brzmi: "Oczekuj wszystkiego co najlepsze".

 

Osobistym celem w pośrednictwie jest udowadnianie, że pośrednik to specjalista od sprzedaży, a nie amator handlujący adresami.

3.jpg

Basia:  Doradca Finansowy / Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

 

Jest osobą, która każdego dnia rozdaje miliony na prawo i lewo. Od 16 lat pracuje w bankowości i wie jak załatwić kredyt i przejść całą procedurę bankową. Pomoże każdemu klientowi, tylko bądź z nią szczery.

Zadba o interesy każdego klienta i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna. W końcu jak pracować, to za miliony.

 

Jej ulubione życiowe motto brzmi:Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”

 

 


                                                         

   

 

Designed by Possible