O NAS

 

blok.jpg

 

Jesteśmy ludźmi, których życiowe drogi mocno splotły się z nieruchomościami. Od lat związani jesteśmy z rynkiem nieruchomości, poznaliśmy mechanizmy kierujące ich sprzedażą. Dla nas sprzedaż nieruchomości to nie tylko zyski i profity, ale przede wszystkim potrzeby klienta które opanowanie stało się stylem naszego życia.


Wspólnie połączyliśmy nasze siły i umiejętności tworząc markę American Home, której nadrzędnym celem jest najwyższej jakości pośrednictwo i sprzedaż nieruchomości.

Poprzez wieloletnią naukę i poznawanie technik sprzedaży, udowadniamy, że sprzedaż to prawdziwe kino akcji kryjące w sobie całe bogactwo fascynujących aranżacji, reżyserii i dialogów, doprowadzających nabywców do każdej sprzedawanej nieruchomości.

 

 Poznaj nas bliżej...

 

Łukasz foto_02d.jpg

Łukasz: Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży nieruchomości.

 

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z 6 letnim doświadczeniem. Szykując się z nim na spotkanie przygotuj się, że będziesz zasypany całą masą informacji i pewnie zdradzi Ci też kilka sekretów sprzedaży stosowanych przez najlepszych pośredników.


Zweryfikuje stan prawny Twojej nieruchomości oraz znajdzie rozwiązanie każdego kłopotu związanego z jej sprzedażą. Będzie dbał o to, aby Twoja nieruchomość była zawsze odpowiednio rozreklamowana.

Jego ulubione życiowe i sprzedażowe motto brzmi: "Oczekuj wszystkiego co najlepsze".

Osobistym celem w pośrednictwie jest udowadnianie, że pośrednik to specjalista od sprzedaży, a nie amator handlujący adresami.

12.jpg

 

Maria: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.


Jest osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a pozytywne nastawienie i konsekwencja w działaniu są jej drogą do sukcesu. Od 15 lat jedna z najlepszych agentów ubezpieczeniowych w Polsce Północnej i swoje doświadczenie i kontakty wykorzystuje teraz w branży nieruchomości. 

  

Będzie dbała o to, aby Twoja nieruchomość została sprzedana w krótkim czasie. W końcu jak pracować, to tylko z najlepszymi.

 

Jej ulubione życiowe motto brzmi: " ,,Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”

 

 

             

basia foto_03b.jpg

            

Basia:  Doradca Finansowy

 

Jest osobą, która każdego dnia rozdaje miliony na prawo i lewo . Od 16 lat pracuje w bankowości i wie jak załatwić kredyt i przejść całą procedurę bankową. Pomoże każdemu klientowi, tylko bądź z nią szczery.

 

 

Zadba o interesy każdego klienta i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna. W końcu jak pracować, to za miliony.

 

Jej ulubione życiowe motto brzmi:Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”.

   

 
 
Designed by Possible