Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze

Elbląg, Lubraniecka

320 000 PLN

Offer number2558
Transaction typeSale
Price320 000 PLN
Total area42.9 m2
Price per m27 459 PLN / m2
Rooms2
Floor1/4
Rent650
Year built1973
Commercial conditionvery good
Finishing standardvery good
Buiiding typeblock of flats
Marketsecondary
Staircaseclean
Building materialbig plate
Ownership formownership
Audibilityquiet
Kitchenbright
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Height255
Internet connectionfiber
Heatingcentral - city
Balcony typeyes, loggia
Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze (Elbląg, Lubraniecka)

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Lubranieckiej.

Nieruchomość o powierzchni 42,90 m² wyróżniająca się przemyślanym układem, który oferuje ogromny potencjał aranżacyjny.

Wchodząc do mieszkania, wita nas korytarz, który pełni rolę centralnego punktu komunikacyjnego, prowadząc nas do wszystkich pomieszczeń.

Jasny salon, który jest sercem mieszkania, który został przedzielony regałami IKEA Kallax, zyskując dodatkową przestrzeń do spania. Z salonu mamy bezpośredni dostęp do balkonu, co daje możliwość korzystania z dodatkowej przestrzeni na świeżym powietrzu, idealnej do porannej kawy czy wieczornego relaksu z widokiem na okolicę. Duże okna w salonie zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza, tworząc przytulną i przyjemną atmosferę.

Osobna kuchnia, która została efektywnie zagospodarowana, nie wymaga modernizacji, jest bardzo funkcjonalnym miejscem do przygotowywania posiłków.

Sypialnia, oferuje intymność i komfort potrzebny do wypoczynku. Jej wielkość pozwala na swobodne umeblowanie, w tym umieszczenie dużego łóżka, szafy oraz dodatkowych mebli, które uczynią ją prawdziwym azylem spokoju.

Łazienka z wc wyposażona w prysznic, dająca mieszkańcom możliwość szybkiej kąpieli. Przestrzeń łazienki została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, co pozwoliło na optymalne wykorzystanie miejsca i stworzenie wygodnego oraz estetycznego wnętrza.

Wszystkie media są dostarczane z miasta, co zapewnia niezawodność i komfort użytkowania.

Dodatkowym atutem mieszkania jest przynależna piwnica, oferująca dodatkowe miejsce do przechowywania, co jest niezwykle praktyczne w codziennym życiu. Klatka bardzo czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem.

Mieszkanie stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących funkcjonalnej i wygodnej przestrzeni do życia. Jego przemyślany układ pozwala na stworzenie wnętrza idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb i gustów.

Lokalizacja mieszkania oferuje łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług i udogodnień. Bliskość Parku Modrzewia nakłania nas do efektywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.


Atuty nieruchomości:

- Nieruchomość gotowa do wprowadzenia
- Wszystkie media z miasta
- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń
- Mieszkanie widne i ciepłe
- Balkon
- Osobna kuchnia w zabudowie
- Piwnica o pow. 3,50 m2
- Zadbana i czysta klatka


Atuty lokalizacji:

- Ogólnodostępne miejsca parkingowe
- Miasteczko handlowe przy ulicy Browarnej
- Przedszkole
- Szkoła podstawowa
- Szybki dostęp na drogę S7
- Przystanki komunikacji miejskiej
- Liczne alejki i ławeczki umożliwiające spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,53% brutto.


AMERICAN HOME FINANCE

Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.
American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B


Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Information
Internet Basement Gas Furniture Intercom Burglar-proof doors/windows
Elbląg, Lubraniecka
Floor plan

Contact an angent