Apartament for sale

Elbląg, Browarna

199 000 PLN

Offer number2306
Transaction typeSale
Price199 000 PLN
Total area38.6 m2
Price per m25 155 PLN / m2
Rooms2
Floor1/2
Rent390
Year built1
Commercial conditiongood
Finishing standardgood
Buiiding typetenement house
Staircaseclean
Marketsecondary
Building materialbrick
Ownership formownership
Number of bedrooms2
Kitchenother
WindowsPCV
Flooringpanels
Parking typestreet
Heatingcentral - city
Balcony typeno
Apartament for sale (Elbląg, Browarna)

Mam przyjemność zaprezentować Państwu i jednocześnie sprzedać mieszkanie o powierzchni 38,60m2 w Elblągu przy ulicy Browarnej. Doskonałe dla rodziny lub inwestora, który chciałby czerpać korzyści finansowe zwłaszcza ze względu na lokalizację. W niedalekiej odległości znajdują się szkoła, przedszkole, park handlowy, kościół, komunikacja miejska oraz szybki dostęp do S7.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w urokliwej kamienicy, w skład którego wchodzą 2 pokoje, osobna kuchnia oraz łazienka z WC. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 2,00 m2. Okna PCV, na podłogach panele. Czynsz administracyjny to 400 zł miesięcznie, ogrzewanie z miasta co zapewnia dodatkowy komfort.

Atuty nieruchomości:
- osobna kuchnia
- dwa pokoje
- łazienka z wanną
- piwnica
- 1 piętro
- ogrzewanie miejskie

Atuty lokalizacji:
- wiele punktów usługowo handlowych
- komunikacja miejska
- przedszkole, szkoła
-przychodnia
-szkoła tańca Promyk

Nieruchomość świetnie sprawdzi się na start, tym bardziej że możemy ją wyremontować według własnych pomysłów i cieszyć się miejscem, które stworzyliśmy zgodnie z własnymi potrzebami.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,63% brutto.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Information
Basement Gas
Elbląg, Browarna

Contact an angent