Wynajmę lokal - 51,60 m2 - Związku Jaszczurczego

Elbląg, Związku Jaszczurczego

1 500 PLN

Offer number2089
Transaction typeRent
Price1 500 PLN
Total area51.6 m2
Price per m229 PLN / m2
Liczba pomieszczeń5
Floorground floor/4
Year built2000
Commercial conditiongood
Finishing standardgood
Buiiding typeblock of flats
Building materialbreeze blocks
Road typeasphalt
Deposit1 500
Additional costs500
Rental period1 rok
Rent typelease from the owner
Remained space51.6
Ownership formownership
Flooringtiled
Height300
Internet connectionfiber
Electricityyes
Water supplycity
Gasyes
Sewerageurban
Heatingcentral - city
Number of entrances1
Security typeno
Premises typeoffice and service, office, commercial, trading, other, service, pharmacy, trade and office, medical services
Wynajmę lokal - 51,60 m2 - Związku Jaszczurczego (Elbląg, Związku Jaszczurczego)

Lokal do Wynajęcia - Centrum - Związku Jaszczurczego.

Prowadzisz własną działalność lub marzysz o posiadaniu własnego interesu, chciałbyś spróbować czegoś nowego? Zależy Ci na dogodnym miejscu, które przyciągnie klientów i pozwoli czerpać korzyści finansowe z prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Wynajmę lokal na parterze o łącznym metrażu 51,60 m2 składający się z trzech osobnych pomieszczeń oraz funkcjonalnego zaplecza w którego skład wchodzi pomieszczenie gospodarcze i łazienka z WC. Miejsce to świetnie sprawdzi się jako studio kosmetyczne gdzie można połączyć świadczone usługi, sklep sieciowy lub spożywczy, butik, biuro, prywatny gabinet lekarski czy też inna działalność gospodarcza. Istnieje możliwość wyburzenia ścianki działowej co może zapewnić dodatkową przestrzeń. Jeżeli chcesz otworzyć własny punkt na mapie Elbląga, szukasz ciekawej lokalizacji, sprzyjającej rozwojowi i zainteresowaniu klientów, masz pomysł i chciałbyś zainwestować, urządzając wszystko według własnych potrzeb ta oferta skierowana jest do Ciebie.

Atuty nieruchomości :

Lokal na parterze
Duże witryny
Wszystkie media z miasta
Dogodny dojazd
Miejsce parkingowe przed lokalem
Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza
Wysokie sufity
Miejsce na recepcję
Atrakcyjna lokalizacja
Pasaż handlowo - usługowy
Rozbudowana infrastruktura
Miejsce na baner i reklamę
Zadbana infrastruktura

Opłaty : 1500 zł + czynsz 500 zł + prąd według zużycia. 

Kaucja
: 1500 zł

Zapraszam na prezentacje tego lokalu z potencjałem, który w przyszłości może przynieść Ci wiele dochodu, satysfakcji, i stać się miejscem, w którym będziesz spędzać większość swojego czasu.

Przy najmie należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 600 zł.

Zapraszamy do naszego biura: 
American Home, Elbląg, 
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Shopwindow Parking for cars Social room Office rooms Accommodations for the disabled
Elbląg, Związku Jaszczurczego

Contact an angent