Mieszkanie 4-pokojowe - Kępniewo- Markusy

elbląski, Markusy, Kępniewo

134 000 PLN

Offer number2081
Transaction typeSale
Price134 000 PLN
Total area68.56 m2
Price per m21 954 PLN / m2
Rooms4
Floor1/1
Year built1810
Commercial conditionto residence
Finishing standardgood
Buiiding typestandalone
Marketsecondary
Staircaseneeds painting
Building materialvaried
Ownership formownership
Number of bathrooms1
Number of bedrooms3
Audibilityquiet
Kitchenkitchenette
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Flooringpanels
Wallssliding surface
Height220
Internet connectionDSL
Balcony typegarden
Mieszkanie 4-pokojowe - Kępniewo- Markusy (elbląski, Markusy, Kępniewo)

Wieś Kępniewo to wieś położona na obszarze Żuław Elbląskich, leżąca w południowej części gminy Markusy. Należy do województwa warmińsko-mazurskiego, powiatu elbląskiego.

Miasta w pobliżu wsi Kępniewo: Dzierzgoń (10,9 km); Elbląg (15 km), Pasłęk (20,7 km), Malbork (20,8 km), Sztum (24 km), Zalewo (25 km)


Mieszkanie zlokalizowane w Domu podcieniowym w Kępniewie, który położony jest we wschodniej części wsi i został zbudowany w 1810 roku. Jest to konstrukcja drewniana, stojąca na kamienno-ceglanej podmurówce. Szczyt południowy głównej części budynku oraz wystawka są oszalowane pionowo. Na szczycie wystawki widnieje naszczytnik z datą 1810. Szczyt północny wykonany jest z czerwonej cegły, więc do budynku przylegała część gospodarcza. Wystawkę wspiera 12 kolumn z głowicami jońskimi (6 frontowych i po 3 boczne), stojących na ceglanych, wielobocznych i wysokich podstawach. Na belce wystawki widoczne są inicjały.


Mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,56 m2, umiejscowione na atrakcyjnym 1. piętrze w budynku mieszkalnym, który znajduje się w dobrej lokalizacji w Kępniewie, co zapewnia całodobową ciszę i spokój. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, salonu połączonego z aneksem, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki z wc., dzięki czemu przestrzeń zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagającej rodziny.
Lokal mieszkalny nadaje się do zamieszkania bez większych nakładów finansowych.
Mieszkanie posiada własne centralne ogrzewanie i ciepłą wodę z pieca C.O. Niesamowitym atutem jest fakt, że mieszkanie jest bezczynszowe oraz posiadanie dwóch garaży murowanych: jeden dwustanowiskowy o powierzchni około 70 m2; drugi jednostanowiskowy o powierzchni około 35 m2.

Okolica jest spokojna i bardzo atrakcyjna dla osób, które doceniają bliskość terenów do spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu.


Atuty nieruchomości:

- mieszkanie o powierzchni 68,56 m2,
- zabudowy stałe i sprzęt w cenie,
- 1. piętro,
- dwustronna wystawa okien,
- do nieruchomości przynależą dwa garaże : jeden dwustanowiskowy o powierzchni około 70 m2 i drugi jednostanowiskowy o powierzchni około 35 m2,
- bezczynszowe mieszkanie,
- bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń,
- lokal mieszkalny nadaje się do zamieszkania bez większych nakładów finansowych,
- możliwość własnej aranżacji,
- zadbane, słoneczne mieszkanie,
- ciche mieszkanie,
- wiele miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie budynku,
- w pełni wyposażone i umeblowane,
- i wiele więcej.

Można by opisywać wiele jeszcze na temat tej nieruchomości, ale najlepiej będzie umówić się bezpośrednio na prezentację i poczuć to coś.


Główne atuty lokalizacji:

- pobliżu wsi Kępniewo: Dzierzgoń (10,9 km); Elbląg (15 km), Pasłęk (20,7 km), Malbork (20,8 km), Sztum (24 km), Zalewo (25 km)
- liczne tereny zielone,
- wiele atrakcji oraz ciekawych miejsc!


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Furniture
elbląski, Markusy, Kępniewo

Contact an angent