Premise for rent

Elbląg, Rzeźnicka

5 500 PLN

Offer number1994
Transaction typeRent
Price5 500 PLN
Total area101.54 m2
Price per m254 PLN / m2
Liczba pomieszczeń4
Floorground floor/3
Year built2021
Buiiding typeapartament block
Road typeasphalt
Rent typelease from the owner
Retail space89.56
Ownership formownership
Flooringconcrete
Internet connectionfiber
Number of parking spaces2
Electricityyes
Water supplycity
Gasno
Sewerageurban
Heatingcentral - city
Available from2022-11-15 00:00:00
Premises typeoffice and storehouse, office and service, office, catering, commercial, trading, service, trade and office, medical services
Premise for rent (Elbląg, Rzeźnicka)

Wynajmę lokal użytkowy zainspirowany nowoczesnym stylem kamienic. Szczególną zaletą lokalu jest jej lokalizacja, idealne miejsce do prowadzenia prestiżowej działalności gospodarczej. Wysoki standard, najwyższa jakość wykonania sprawi, że każdy poczuje się tu wyjątkowo.

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy na parterze o powierzchni 101,54 m2. Jest to najnowsza propozycja dla klientów ceniących wygodę miejskiego życia. Budynek zachwyci Państwa swoim wysokim standardem wykończenia.

Atuty:

1. stan deweloperski
2. indywidualne możliwość aranżacyjne
3. dwa wejścia (od ulicy i podwórza)
4. ogrzewanie z sieci miejskiej
5. witryna okienna
6. dwa miejsca postojowe przy budynku
7. parter
8. nowoczesne budownictwo

Lokalizacja:

Kamienica Staromiejska to nowoczesny budynek położony przy zbiegu ulic: Stary Rynek/Rzeźnicka w Elblągu, nawiązujący architekturą do historycznej części Starówki.Umiejscowienie budynku w centrum, w samym sercu Starego Miasta jest wyjątkowo prestiżowe i atrakcyjne. Dla osoby kochającej klimat tego miasta, wybór apartamentu w tej lokalizacji to absolutny strzał w dziesiątkę.


Koszt wynajmu miesięcznego to 5.500 złotych netto plus podatek VAT, a także opłaty do wspólnoty mieszkaniowej tytułem czynszu ok 395,00 złotych plus prąd.


Zarezerwuj nieruchomość już dziś.


Przy najmie należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości


American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Shopwindow Parking for cars Social room Burglar-proof doors/windows Office rooms
Elbląg, Rzeźnicka

Contact an angent