Bezczynszowy dom z fotowoltaiką, ogrodem i więcej

Elbląg, Krasny Las, Iwaszkiewicza

498 000 PLN

Offer number1947
Transaction typeSale
Price498 000 PLN
Total area74.41 m2
Price per m26 693 PLN / m2
Rooms4
Plot area m256
Year built2023
Finishing standardvery good
Marketprimary
Building typesegment
Roof typesheet metal
Building materialaerated concrete
Technologybrick
Road typeasphalt
Fence typemixed
Living area74.41
Usable area74.41
Facadeplaster
Living room area24.22
Storeys1
Ownership formownership
Number of bedrooms3
Number of bathrooms1
Number of toilets1
Kitchenkitchenette
WindowsPCV
Flooringconcrete
Wallscalcium plaster
Internet connectionDSL
Number of parking spaces2
Garageno
Gasno
Electricityyes
Heatingair conditioned
Water supplycity
Sewerageseptic tank
Balcony typeyes, garden, terrace
Bezczynszowy dom z fotowoltaiką, ogrodem i więcej (Elbląg, Krasny Las, Iwaszkiewicza)

Przerażają Cię aktualne koszty ogrzewania? Szukasz nieruchomości blisko wszelkiej infrastruktury? Boisz się kolejnych podwyżek cen energii?

Czas przygotować się na....dom przy ul. Iwaszkiewicza w Elblągu.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ogrzewania oraz odzysku energii nie musisz martwić się o koszty eksploatacyjne! Brzmi nieźle, prawda?

Zacznijmy od początku...

Sprzedam dom (segment) w stanie deweloperskim przyjazny środowisku.

UDOGODNIENIA

- panele fotowoltaiczne na południowej połaci dachowej o mocy ok. 5 kW,
- ogrzewanie pompą ciepła powietrze-powietrze oraz grzejniki elektryczne zlokalizowane w wiatrołapie, wc. oraz w łazience,
- brak czynszu,
- dwa przynależne miejsca postojowe przed budynkiem w cenie,
- wydzielony ogród o powierzchni od 56 m2 do 153 m2,
- klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach,
- podwójna izolacja ścian pomiędzy budynkami, zapewniająca dobrą izolację akustyczną (w bloku jest tylko jedna pojedyncza ściana między lokalami),
- woda z sieci miejskiej,
- szambo,
- utwardzany taras kostką betonową,
- taras oddzielony od sąsiednich budynków pełnym ogrodzeniem drewnianym na długości 4 metrów,
- taras o powierzchni 9,70 m2,
- naziemny zbiornik na wody opadowe o pojemności około 200 litrów znajdujący się od strony ogrodu,
- oddzielona strefa dzienna od nocnej,
- funkcjonalny układ pomieszczeń,
- dwie pełne kondygnacje (wysokość obu kondygnacji 270 cm),
- piętro bez skosów,
- poddasze nieużytkowe (powierzchnia użytkowa do indywidualnej adaptacji to około 20 m2),
- nowoczesne ogrzewanie,
- ciepła woda z bojlera elektrycznego,
- ogromne oszczędności w kosztach eksploatacyjnych,
- i wiele więcej!

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ

Wchodząc do nieruchomości, która posiada dostęp z poziomu terenu ukazuje nam się wiatrołap (takie rozwiązanie znacząco podnosi wydajność ogrzewania podczas zimy oraz zapobiega utracie ciepła. Drzwi wejściowe to jedno z miejsc, przez które dom najszybciej się wychładza). W tym miejscu nie zabraknie przestrzeni na pojemne szafy.
Przechodząc dalej znajdujemy się w przestronnym korytarzu, z którego widać salon łączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Całość stwarza wrażenie dużej, otwartej przestrzeni dającej możliwość efektywnej aranżacji i praktycznego umeblowania. W salonie nie zabrakło wyjścia na taras, który jest ogrodzony od sąsiednich budynków pełnym ogrodzeniem drewnianym. Warto wspomnieć, że taras o powierzchni 9,70 m2 utwardzono za pomocą kostki betonowej. Ogród posiada od 56 m2 do 153 m2 oraz uzbrojony jest w naziemny zbiornik na wody opadowe o pojemności około 200 litrów. Na dolnej kondygnacji znajduje się również oddzielne wc. zwiększające komfort domowników, ponadto osobna toaleta sprawdzi się przede wszystkim ze względów higienicznych - pozwala to bowiem znacznie zmniejszyć ilość drobnoustrojów, które osiadają na co dzień na ręcznikach, kosmetykach czy szczoteczkach do zębów. Na uwagę zasługuje również posiadanie własnego pomieszczenia gospodarczego pod schodami. Pomieszczenie gospodarcze ułatwia zarządzanie dostępną powierzchnią domu i kształtuje wolną przestrzeń pozbawioną nieatrakcyjnych wizualnie sprzętów użytku domowego. Nie zabrakło tu również schodów zabiegowych żelbetowych, prowadzących do strefy nocnej - miejsca przeznaczonego do odpoczynku i skupienia.

Na górze znajduje się strefa nocna, która jest intymna, prywatna i zamknięta. Taki stan rzeczy jest oczywiście podyktowany względami praktycznymi. Znajdujące się w niej 3 sypialnie to przestrzeń służąca odpoczynkowi, a także i pracy lub nauce, dlatego ma sprzyjać skupieniu, a tu z kolei niezbędne jest ograniczenie bodźców.  Zlokalizowana na piętrze łazienka pozwala domownikom pójść pod prysznic w dowolnym momencie i nie przyciągać tym samym zaciekawionych spojrzeń gości. Strefa nocna to oaza, w której można pobyć samemu i się wyciszyć.

Podział domu na funkcjonalne strefy nadaje harmonii codzienności oraz ją ułatwia. Gdy na dole słychać muzykę i rozmowy domowników, na górze można odnaleźć spokój i chwilę dla siebie.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Decydując się na dom wybierasz komfort i bezpieczeństwo oraz wiele innych atutów których nie spotkamy w blokach. Ale czy musisz martwić się, że decydując się na kupno domu, koszty jego utrzymania przerosną możliwości budżetu Twojej rodziny? A co, gdyby ten problem zniknął? Ogrzewanie za pomocą klimatyzatorów rozwiąże ten problem! Warto wspomnieć, że panele fotowoltaiczne na południowej połaci dachowej o mocy ok. 5 kW zapewnią wystarczającą ilość energii potrzebnej do eksploatacji ogrzewania zarówno w sezonie grzewczym, jak i podczas letnich upałów pełniąc w tym momencie funkcję klimatyzatorów. Dodatkowo opłaty za prąd zostaną ograniczone do minimum - przestań martwić się rachunkami. Fotowoltaika to większa niezależność od podwyżek cen energii oraz korzystny wpływ na środowisko.

OGRZEWANIE KLIMATYZATORAMI - DLACZEGO WARTO?

- Klimatyzatory to pompy ciepła typu powietrze-powietrze. Dzięki temu są one w stanie w sezonie grzewczym zapewniać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, natomiast w sezonie letnim są w stanie pełnić funkcję klimatyzacji, zwiększając komfort codziennego życia,
- Wysoka efektywność energetyczna i energooszczędność,
- Szybkie ogrzewanie, precyzyjne utrzymanie temperatury (urządzenia są w stanie w czasie kilkunastu minut podnieść temperaturę powietrza w pomieszczeniu nawet o kilka stopni. Zależy to m.in. od dobranej wydajności, warunków otoczenia oraz charakterystyki pomieszczenia),
- Łatwa obsługa (eksploatacja klimatyzatorów wymaga od użytkownika jedynie włączenia ze standardowego pilota trybu grzania, nastawy temperatury oraz biegu wentylatora. Po uruchomieniu urządzenie jest w stanie pracować praktycznie bezobsługowo),
- Przyjazne dla środowiska, czyste w obsłudze (praca klimatyzatora nie generuje bezpośrednio żadnych zanieczyszczeń. Urządzenie, w przeciwieństwie do kotłów na paliwo stałe, nie generuje również żadnych stałych odpadów. To doskonałe źródło ciepła, które wygrywa z tradycyjnymi odpowiednikami również czystością obsługi oraz szybkością osiągnięcia żądanej temperatury),
- Cicha praca,
- Komfort jest gwarantowany o każdej porze roku,
- znacznie tańsze w eksploatacji niż grzejniki elektryczne, gaz i węgiel (2022),
- Estetyczne i nowoczesny design,
- i wiele więcej!

LICZNE MIEJSCA NA PRZECHOWYWANIE SWOICH RZECZY

- miejsce na dużą szafę w wiatrołapie,
- pomieszczenie gospodarcze pod schodami,
- miejsce na dużą szafę w każdej sypialni,
- strych, który po adaptacji może pełnić funkcję dodatkowego dużego schowka.

PARTER DOMU

- wiatrołap,
- korytarz,
- odrębne wc.,
- kuchnia,
- salon z jadalnią,
- wyjście na taras,
- schody,
- pomieszczenie gospodarcze pod schodami,

PIĘTRO DOMU

- łazienka,
- 3 sypialnie,
- korytarz,
- możliwa adaptacja strychu (powierzchnia użytkowa po adaptacji około 20 m2).

LOKALIZACJA

jest to najlepszy wybór łączący dobrą lokalizację oraz korzystną cenę. Dzięki takiej nieruchomości, nie musisz rezygnować z fenomenalnej lokalizacji na rzecz świeżego powietrza, bliskości natury i spokojnego otoczenia. Ponadto bliski dostęp do wszelkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej sprawi, że życie w tym miejscu stanie się komfortowe! Dostęp do drogi publicznej zapewni dogodna droga dojazdowa utwardzona.

KUPUJĄC TEN DOM OSZCZĘDZASZ JUŻ OD MOMENTU ZAKUPU

Klient zwolniony z 2,00% podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC)


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Attic Burglar-proof doors/windows
Elbląg, Krasny Las, Iwaszkiewicza

Contact an angent