Apartament for rent

Elbląg, Pułkownika Stanisława Dąbka

1 650 PLN

Offer number1944
Transaction typeRent
Price1 650 PLN
Total area36.97 m2
Price per m245 PLN / m2
Rooms2
Floor3/4
Year built1981
Commercial conditiongood
Finishing standardgood
Buiiding typeblock of flats
Staircaseclean
Deposit1 650
Ownership formownership
Number of bedrooms1
Audibilityquiet
Kitchenbright
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Height250
Heatingcentral - city
Balcony typeno
Apartament for rent (Elbląg, Pułkownika Stanisława Dąbka)

Mieszkanie mieści się w bloku przy ulicy Pułkownika Dąbka w Elblągu. Rozkładowe mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Wokół zadbany zielony teren, liczne miejsca parkingowe.

Ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,97 m² tworzy rozkład: przy wejściu przedpokój, na wprost wejście do łazienki. Znajduje się tu wanna, toaleta oraz umywalka. Po lewej stronie wchodzimy do pokoju gościnnego w którym znajduje się zabudowa szafy , meble i TV. Z tego pokoju mamy przejście do kuchni. Wyposażona jest ona w meble kuchenne wraz z kuchenką i piekarnikiem i lodówką. Po prawej stronie od wejścia do mieszkania znajduje się sypialnia, która doskonale sprawdzi się jako pokój dziecięcy. Okna w mieszkaniu PCV. Podczas remontu w lokalu, wymieniono instalację elektryczną.

Bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, instytucji publicznych pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas na dojazdach. Blok usytuowany jest w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej: autobusowego i tramwajowego. Nieopodal znajduje się Centrum Handlowe Ogrody. Jest to wygodne miejsce do zamieszkania. Budynek jest sprawnie zarządzany przez spółdzielnie Sielanka. Klatki schodowe w budynku utrzymane są w czystości i zadbane. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Ogrzewanie z sieci miejskiej.

Koszt najmu nieruchomości to 1650 złotych + + prąd i gaz- (kuchenka gazowa).
Kaucja zwrotna 1650 złotych. Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 800 zł


Dzwoń już dziś i przyjdź na prezentację! Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.
American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Basement Gas Furniture Intercom
Elbląg, Pułkownika Stanisława Dąbka

Contact an angent