Działka Winiec, media przy działce, domek w cenie

ostródzki, Miłomłyn, Winiec

220 000 PLN

Offer number1940
Transaction typeSale
Price220 000 PLN
Total area3 727 m2
Price per m259 PLN / m2
Purposerecreational
Plot typerecreational
Width50
Length66
Fence typenone
Road typedirt road
Ownership formownership
Electricityon the plot
Water supplywaterworks
Gasno
Sewerageurban
Neighborhoodzabudowa rekreacyjna jezioro bartężek ruda woda las
Położenie i wygląd działkiteren płaski, staw/oczko wodne
Działka Winiec, media przy działce, domek w cenie (ostródzki, Miłomłyn, Winiec)

Płaska działka blisko Jeziora Bartężek z własnym stawem, dojazd droga S-7, domek letniskowy "Lorenzo comfort" w cenie.

Wieś winiec położona jest w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, około 6,5 km na północ od Miłomłyna, pomiędzy jeziorami Bartężek i Ilińsk (Jelonek).


Miejscowość turystyczna, położona w pobliżu Ostródy- ok.20 minut, oraz Elbląga- 40 minut. Na miejsce dojedziemy drogą asfaltową przechodzącą w drogę polną utwardzoną. Znajdziemy tu wiele atrakcji turystycznych, m.in. ścieżki rowerowe, jeziora, lasy, zorganizowane spływy kajakowe oraz sąsiedztwo domków letniskowych czy lokalnych restauracji, barów.

Sprzedam działkę rekreacyjną nr 102/36 o powierzchni 3727 m2 w miejscowości Winiec. Idealne miejsce pod zabudowę rekreacyjną.

Istnieje możliwość zakupu tej nieruchomości wraz z domkiem letniskowym "Lorenzo comfort" w cenie!


Nieruchomość gruntowa położona blisko drogi asfaltowej zapewniającej swobodny dojazd własnym samochodem. Dojazd do działki umożliwia droga polna utwardzona. W okolicy znajdują się sklepy, bary, plaża czy liczne atrakcje. Nieruchomość bardzo dobrze położona komunikacyjnie względem okolicznych miast. Ponadto położona jest w cichej okolicy, z dużym zadbanym stawem otoczona z tyłu lasem, jest to ostatnia działka w ulicy. Do publicznej plaży jest ok. 900 metrów, po drodze mamy sklep, bar, strefę rozrywki.

Nieruchomość gruntowa położona jest w obszarze objętym obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - docelowo w najbliższym czasie będzie możliwość zabudowy rekreacyjnej (więcej informacji telefonicznie)


DZIAŁKA:

- numer działki : 102/36
- ulica : Jeziorna
- powierzchnia: 3727 m2
- miejscowość: Winiec
- kształt działki: nieregularny
- ukształtowanie terenu : teren płaski
- wodociąg w działce,
- prąd w drodze,
- kanalizacja,Atutu lokalizacji:

Cicha i rekreacyjna miejscowość, lasy pełne grzybów, piękne widoki bogate w tereny zielone, jeziora z możliwością kąpieli jak i połowu ryb, ścieżki rowerowe, bezpieczna i spokojna miejscowość, sklep spożywczo- przemysłowy, Biedronka w pobliskim Miłomłynie, również ośrodek zdrowia i urząd.

Jezioro Bartężek :

Geograficznie zlokalizowane jest na Powiślu i Żuławach, w gminie Morąg. Jezioro Bartężek dzięki kanałowi Bartnickiemu, który łączy jezioro z jeziorem Ruda Woda ma połączenie z wodnym szklakiem Kanału Elbląskiego. Obszar jeziora Bartężek obejmuje 385,3 hektary powierzchni, w najgłębszym miejscu osiąga około 15 metrów. Zbiornik posiada rozwiniętą linię brzegową, która tworzy liczne półwyspy i zatoki. Na jego powierzchni znajduje się także kilkanaście niewielkich wysp, siedlisko czapli. Linia brzegowa jeziora jest wysoka, miejscami stroma, otoczona przez pola, łąki oraz tereny zielone. Na jeziorze możliwe są połowy ryb, zgodnie z okresami ochronnymi. Występują tu m.in. węgorze, szczupaki, liny, leszcze, karasie i karpie.Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Extract from the development plan
ostródzki, Miłomłyn, Winiec

Contact an angent