LOKAL USŁUGOWY, TYLKO DLA WYBRANEGO KLIENTA

Elbląg, Plac Dworcowy

620 000 PLN

Offer number1849
Transaction typeSale
Price620 000 PLN
Total area74 m2
Price per m28 378 PLN / m2
Liczba pomieszczeń5
Floor1/2
Year built2008
Finishing standardvery good
Commercial conditionvery good
Buiiding typea stylish house
Marketsecondary
Building materialYtong
Road typeasphalt
Retail space74
Remained space74
Ownership formownership
Flooringtiled
Internet connectionDSL
Parking typeparking space
Sewerageother
Heatingcentral - city
Gasno
Electricityyes
Water supplycity
Number of entrances1
Security typealarm
Premises typecommercial
LOKAL USŁUGOWY, TYLKO DLA WYBRANEGO KLIENTA (Elbląg, Plac Dworcowy)

Oferta skierowana do osób, którzy szukają takiej nieruchomości, która będzie szokowała każdego klienta jak i kontrahenta a na tym właśnie nam zależy na dobrym biznesie i zarabianiu pieniędzy. A podobno pierwsze 3-sekundy są najważniejsze.


Sprzedam lokal znajdujący się w Elblągu przy Placu Dworcowym i położony jest na 1 piętrze w budynku usługowo-handlowym, trzykondygnacyjnym. Budynek niepodpiwniczony, na fundamentach żelbetonowymi ze ścianami murowanymi z cegły i pustaków. W lokalu stolarka okienna aluminiowa, stolarka drzwiowa aluminiowa i drewniana. W lokalu znajduje się zaplecze socjalne i wc.

Nieruchomość usługowa o powierzchni 74 m2 o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany na indywidualnych warunkach. W każdym pomieszczeniu znajdziemy zamontowaną klimatyzację, co w upalne dni usprawni każdemu pracę w dogodnych warunkach.


Lokal składa się z :

1. Klimatyzowanej recepcji (miejsce idealne dla asystentki)
2. Klimatyzowanego pomieszczenia biurowego (miejsce dla szefa)
3. Klimatyzowanej sali konferencyjnej
4. Klimatyzowanego pomieszczenia biurowego (miejsce dla pracowników)
5. Pomieszczenia w której znajduje się zabudowana szafa
6. Kuchnia w całej zabudowie z lodówką i zmywarka
7. w.c.
8. korytarz


Lokal jest bardzo słoneczny, widny. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, natomiast podgrzanie wody zimnej na bojler. Obiekt jest dozorowany przez firmę ochroniarską. Budynek jest położony między nowoczesnym dworcem PKP a PKS z dużą ilością przechodniów, sklepów i różnego rodzaju firm i bardzo wiele miejsc parkingowych.


Zadzwoń do Nas i umów się na spotkanie już teraz, a na pewno chodzi tutaj o komfort a dalej mamy przy okazji nowoczesną aranżację tego wnętrza, oraz wyposażenia. Masz pytania? Zadzwoń, ponieważ to naprawdę wspaniała oferta, w atrakcyjnej cenie z którą warto zapoznać się na żywo.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.

AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Information
Internet Air conditioning Elevator Parking for cars Parking for trucks Shopwindow Security Maneuvering area PBX Social room Server room Office rooms Accommodations for the disabled
Elbląg, Plac Dworcowy

Contact an angent