Działka budowlana w Milejewie, teren płaski

elbląski, Milejewo, Pomorska

112 000 PLN

Offer number1847
Transaction typeSale
Price112 000 PLN
Total area1 166 m2
Price per m296 PLN / m2
Purposesingle-family buildings
Plot typeagricultural-construction
Width32.25
Length36.5
Fence typenone
Road typegravel
Covered area20
Storeys2
Ownership formownership
Length9.5
Seweragenone
Gasno
Water supplywaterworks
Electricityto 100m
Neighborhoodluźna zabudowa jednorodzinna
Położenie i wygląd działkiteren płaski, pusta
Działka budowlana w Milejewie, teren płaski (elbląski, Milejewo, Pomorska)

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Milejewo, ul. Pomorska

Milejewo jest to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Milejewo na Wysoczyźnie Elbląskiej przy drodze wojewódzkiej nr 504. Transport publiczny jest obsługiwany przez komunikację miejską Elbląga i PKS. Miejscowość jest siedzibą gminy Milejewo. Komfort codziennego życia w Milejewie zyskujemy dzięki licznym udogodnieniom, takimi jak : sklepy, poczta, szkoła, przedszkole, place zabaw, kościół, urząd gminy, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska.

Na terenie gminy znajduje się Jezioro Martwe z miejscem piknikowym zwanym Polaną Smoków. Jest to licznie odwiedzane miejsce weekendowych pikników mieszkańców Elbląga. Drugim, co do wielkości, akwenem wodnym na terenie gminy Milejewo jest Jezioro TROYL w Piastowie, przy którym prowadzone jest gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lasem" ze szkółką jeździecką - miejsce licznych imprez jeździeckich i zorganizowanych form zimowego i letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Gmina ponadto posiada liczne szklaki turystyczne i wiele więcej!Nieruchomość gruntowa położona blisko drogi głównej wojewódzkiej asfaltowej zapewniającej swobodny dojazd własnym samochodem oraz transportem publicznym do Elbląga. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoła, przedszkole, bank, przychodnia zdrowia, Urząd Gminy Milejewo, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze. Nieruchomość bardzo dobrze położona komunikacyjnie względem okolicznych miast. W ciągu 10 minut dojeżdża się do Elbląga, 16 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 25 minut można znaleźć się w Braniewie. Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa.

Nieruchomość położona jest w obszarze objętym obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (Uchwała:
nr XIX/99/2008 z dnia 2008-10-15 dot.: GMINY MILEJEWO), oznaczona symbolem MN - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Parametry ustalone w obowiązującym planie miejscowym:

- maksimum zabudowy powierzchni działki - 20%
- wysokość zabudowy dwie kondygnacje w tym poddasze użytkowe,maksimum 9,5 m do kalenicy,
- dachy wysokie dwuspadowe, symetryczne, nachylenie połaci 35 - 45°kalenice budynków, równolegle do osi ulic, z wyjątkiem sąsiedztwa zabudowy istniejącej, do której należy nawiązać,
- dachy dwuspadowe nie są obowiązujące,jeżeli w bezpośrednim sąsiedztwie są dachy wielospadowe, do których należy nawiązać,
- minimalna wielkość działek 1000 m², z wyjątkiem istniejących podziałów w strefach konserwatorskich B oraz podziałów dokonanych przed uprawomocnieniem się niniejszego planu, jednak nie mniejszych jak 600m²

DZIAŁKA:

- powierzchnia: 1166 m2
- miejscowość: Milejewo, ul. Pomorska
- kształt działki: kwadrat
- ukształtowanie terenu: teren płaski

Sprzedam działkę budowlaną nr 176/4 o powierzchni 1307 m2 w miejscowości Milejewo przy ul. Pomorskiej, położona w cichym i spokojnym miejscu. Idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną.

Bezpośrednio przy działce uzbrojenie takie jak prąd. Woda ze studni głębinowej, bądź wodociągi.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
ul. Związku Jaszczurczego 13B


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Information
Extract from the development plan
elbląski, Milejewo, Pomorska

Contact an angent