Apartament for sale

Elbląg, Sadowa

216 000 PLN

Offer number1842
Transaction typeSale
Price216 000 PLN
Total area36.3 m2
Price per m25 950 PLN / m2
Rooms2
Floor1/2
Rent395
Year built1939
Commercial conditionfor refreshing
Finishing standardweak
Buiiding typetenement house
Marketsecondary
Staircaseclean
Building materialbrick
Ownership formownership
Audibilityquiet
Kitchenbright
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Height260
Internet connectionDSL
Heatinggas
Balcony typeno
Apartament for sale (Elbląg, Sadowa)

Marzysz o przytulnym, położonym w bardzo cichej i spokojnej okolicy mieszkaniu dla swojej rodziny? Świetnie wybrałeś! Ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie!

Oferuje Państwu przytulne i ciepłe mieszkanko położone na pierwszym piętrze w odnowionym bloku przy ulicy Sadowej. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 36,30m2. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 4,90m2, oraz dostęp do strychu, z którego korzysta niewielu mieszkańców. Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania, ponieważ czynsz to jedyne 395 złotych na 4 osoby. Ogrzewanie gazowe, co przy takim mieszkaniu jest bardzo dużym atutem. Przy budynku jest spora ilość miejsc parkingowych, gdzie nie ma problemu z zaparkowaniem auta. Bardzo blisko sklepy typu Biedronka, Lidl, E-Leclerc, nowo wybudowane centrum handlowe ze sklepami, jak i szkoły, przedszkola oraz przychodnia zdrowia. Osiedle bardzo ciche i spokojne, pozwala na odpoczynek we własnym koncie, z dala od zgiełku ulic po ciężkim dniu pracy.

Atuty mieszkania:

1.Dwa osobne pokoje
2. Ogrzewanie gazowe
3. Osobna kuchnia
4. Pierwsze piętro
5. Parking koło budynku
6. Niski czynsz


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,53% brutto.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home
Elbląg,Związku Jaszczurczego 13B http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Information
Internet Basement Gas Gas Heater Intercom
Elbląg, Sadowa

Contact an angent