Atrakcyjny dom w Wińcu.(ostródzki, Miłomłyn,Winiec ul. Brzozowa )

ostródzki, Miłomłyn, Winiec

495 000 PLN

Offer number2037
Transaction typeSale
Price495 000 PLN
Total area82 m2
Price per m26 037 PLN / m2
Rooms2
Plot area m21 100
Year built2010
House conditionvery good
Finishing standardvery good
Marketsecondary
Roof typeoblique
Building typeother
Technologywood
Building materialwood
Road typeother
Fence typemixed
Living area60.43
Usable area60.43
Facadewood panelling
Storeys1
Ownership formownership
Number of bedrooms1
Number of bathrooms1
Kitchenkitchenette
Bathroomwith wc
Windowswood new
Flooringboards
Wallsother
Garageshed
Sewerageurban
Heatingchimney
Electricityyes
Gasno
Water supplywaterworks
Available from2022-05-16 00:00:00
Balcony typegarden
Atrakcyjny dom w Wińcu.(ostródzki, Miłomłyn,Winiec ul. Brzozowa ) (ostródzki, Miłomłyn, Winiec)

DOM NA SPRZEDAŻ

(ostródzki, Miłomłyn, Winiec ul. Brzozowa )

Sprzedam dom, całoroczny , wolnostojący położony na działce o powierzchni 1100m2 , z pięknym ogrodem blisko jeziora w miejscowości Winiec.,jest to wieś w Polsce w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, gmina Miłomłyn.

Miejscowość turystyczna, położona w pobliżu Ostródy- ok.20 minut, oraz Elbląga- 40 minut. Na miejsce dojedziemy drogą asfaltową przechodzącą w drogę polną utwardzoną. Znajdziemy tu wiele atrakcji turystycznych, m.in. ścieżki rowerowe, jeziora, lasy oraz sąsiedztwo domków letniskowych .

Dzięki licznym udogodnieniom, nieruchomość jest całoroczna, co sprawia, ze możemy mieszkać tu cały rok, jak również inwestycyjnie- wynajmować rodzinom z dziećmi i nie tylko. Dom jest , gotowy do zamieszkania.
Z przedpokoju wchodzimy do obszernego salonu połączonego aneksem kuchennym, znajduje się tu Kominek ,który nadaje ciepło pomieszczeniom jak i stwarza wyjątkową atmosferę. Na dole znajduje się również prysznic z wc. Na piętrze mamy , dwa przytulne pokoje,które mogą pełnić rolę sypialni,pokoju gościnnego.


Atutu lokalizacji:

Cicha i rekreacyjna miejscowość, lasy pełne grzybów, piękne widoki bogate w tereny zielone, jeziora z możliwością kąpieli jak i połowu ryb, ścieżki rowerowe, bezpieczna i spokojna miejscowość, sklep spożywczo- przemysłowy, Biedronka w pobliskim Miłomłynie, również ośrodek zdrowia i urząd.

Atuty posiadłości:

Dom wybudowany i oddany do użytkowania w 2010 roku, liściasty las jak i jezioro Winiec- Bartążek jak również przestrzennymi oknami z okiennicami, przez które wpada dużo dziennego światła, ogrodzona działka, zadbany urokliwy ogród , zadbane grunty, wiata, możliwość zamieszkania bez nakładów finansowych i wiele innych.

MEDIA:

1.kanalizacja miejska + woda
2.prąd
3.śmieci
4.woda podgrzewana elektrycznie


Zapraszamy do oglądania wyjątkowej nieruchomości.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Attic Fireplace
ostródzki, Miłomłyn, Winiec

Contact an angent