Dom z ogrodem w centrum Milejewa

elbląski, Milejewo

320 000 PLN Old price: 348 000 PLN

Offer number1748
Transaction typeSale
Price320 000 PLN
Total area62 m2
Price per m25 161 PLN / m2
Rooms3
Plot area m2823
Year built1930
House conditionto residence
Finishing standardgood
Marketsecondary
Roof typesheet metal
Building typesemi-detached
Technologybrick
Building materialbrick
Road typeasphalt
Fence typemixed
Living area62
Usable area62
Facadeplaster
Storeys1
Ownership formownership
Number of bedrooms2
Number of bathrooms1
Kitchenseparate
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Flooringpanels
Wallssliding surface
Internet connectionDSL
Garagedetached
Sewerageseptic tank
Gasno
Electricityyes
Water supplywaterworks
Balcony typelarge, yes, garden
Dom z ogrodem w centrum Milejewa (elbląski, Milejewo)

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Milejewo

Milejewo jest to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Milejewo na Wysoczyźnie Elbląskiej przy drodze wojewódzkiej nr 504. Transport publiczny jest obsługiwany przez komunikację miejską Elbląga i PKS. Miejscowość jest siedzibą gminy Milejewo. Komfort codziennego życia w Milejewie zyskujemy dzięki licznym udogodnieniom, takimi jak : sklepy, poczta, szkoła, przedszkole, place zabaw, kościół, urząd gminy, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska.

Na terenie gminy znajduje się Jezioro Martwe z miejscem piknikowym zwanym Polaną Smoków. Jest to licznie odwiedzane miejsce weekendowych pikników mieszkańców Elbląga. Drugim, co do wielkości, akwenem wodnym na terenie gminy Milejewo jest Jezioro TROYL w Piastowie, przy którym prowadzone jest gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lasem" ze szkółką jeździecką - miejsce licznych imprez jeździeckich i zorganizowanych form zimowego i letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Gmina ponadto posiada liczne szklaki turystyczne i wiele więcej!Zapraszam do obejrzenia i zakupu murowanego piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej, który w 2002-2003 roku przeszedł modernizację i gruntowny remont.

Dom użytkowany stale przez obecnego właściciela, systematycznie ogrzewany, gotowy do zamieszkania od razu. Idealny dla pary lub rodziny, która szuka miejsca do odpoczynku po codziennej pracy, a jednocześnie miejsca z bogatym zapleczem edukacyjnym i handlowo-usługowym.
Parter tej nieruchomości składa się ze słonecznej kuchni łączonej z jadalnią, w której widok z okna wychodzi na ogród; znajduje się tu również wiatrołap, przestronny przedpokój, ustawna łazienka, a całość dopełnia ogromny salon oraz sypialnia. Na piętrze znajduje się garderoba, sypialnia oraz wejście na strych. Dom nie wymaga jakichkolwiek nakładów finansowych, natomiast stwarza wiele możliwości do własnej aranżacji.
Nieruchomość, w skład której oprócz domu wchodzi blaszany garaż oraz altanka - w której letnią porą możemy delektować się poranną kawą, a w tle słyszeć śpiew ptaków i spędzać rodzinny czas grillując, usytuowana jest na zadbanej działce o powierzchni 823 m2. Teren działki ogrodzony płotem, a ogródek do którego bezpośrednio wychodzimy z domu częściowo został wyłożony kostką. Na posesji możemy zaparkować przynajmniej dwa samochody, ukształtowanie terenu jest płaskie. nieruchomość uzbrojona w media (woda i prąd). Lokalizacja stwarza duże możliwości rozbudowy, a bliski dostęp do sklepów oraz przedszkola czy też szkoły zwiększa komfort codziennego życia.

Posesja położona blisko drogi głównej wojewódzkiej asfaltowej zapewniającej swobodny dojazd własnym samochodem oraz transportem publicznym do Elbląga. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoła, przedszkole, bank, przychodnia zdrowia, Urząd Gminy Milejewo, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze. Nieruchomość bardzo dobrze położona komunikacyjnie względem okolicznych miast. W ciągu 10 minut dojeżdża się do Elbląga, 16 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 25 minut można znaleźć się w Braniewie. Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa.


Nieruchomość położona jest w obszarze objętym obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), oznaczonym symbolem MN - przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Największymi atutami nieruchomości jest lokalizacja, własny zadbany ogródek oraz bogate zaplecze handlowo-usługowe dające duży komfort zamieszkania, a z drugiej możliwość wypoczynku po długim dniu pracy w otoczeniu zieleni.

Atuty domu:

- blaszany garaż oraz altanka w cenie,
- gotowy do zamieszkania od zaraz,
- ogrodzona działka,
- ogrzewanie etażowe,
- dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej,
- kuchnia łączona z jadalnią, w której widok z okna wychodzi na ogród,
- nie wymaga nakładów finansowych, ale stwarza możliwości własnej aranżacji,
- salon + 2 sypialnie, garderoba, strych, wiatrołap, przedpokój,
- niskie koszty eksploatacyjne,
- piwnica,
- działka częściowo wyłożona kostką,
- miejsca parkingowe na działce,
- media na działce (woda, prąd),
- szambo,
- meble i sprzęt w cenie,
- własny ogród,
- działka o powierzchni 823 m2,
- dom o powierzchni użytkowej około 62 m2,
- budynek przeszedł gruntowny remont z wymianą wszelkich instalacji w 2002-2003 roku,
- słoneczna i duża kuchnia,
- cicha lokalizacja,
- zadbany grunt,
- bezczynszowa nieruchomość,
- płaska działka,
- działka objęta MPZP: MN - przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
- i wiele więcej.


Główne atuty lokalizacji:

- bliski dojazd do Elbląga (10 minut), 16 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 25 minut można znaleźć się w Braniewie,
- Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa nr 504,
- zadbany ogród,
- bliski dostęp do sklepów oraz przedszkola czy też szkoły zwiększający komfort codziennego życia,
- cisza i spokój,
- transport publiczny do Elbląga,
- pełna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoła, przedszkole, bank, przychodnia zdrowia, Urząd Gminy Milejewo, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska,
- jeziora na terenie gminy,
- wiele innych atrakcji oraz ciekawych miejsc turystycznych i rekreacyjnych!


Dodatkowym atutem nieruchomości jest cisza i spokój, które wspierają relaks po codziennej pracy. Powierzchnia całego domu to około 62m2.


Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Furniture Attic Accommodations for the disabled
elbląski, Milejewo

Contact an angent