Dom w centrum Milejewa z działką, media na działce

elbląski, Milejewo, Kościelna

118 000 PLN Old price: 136 000 PLN

Offer number1710
Transaction typeSale
Price118 000 PLN
Total area110 m2
Price per m21 073 PLN / m2
Rooms3
Plot area m2995
Year built1930
House conditionfor total overhaul
Finishing standardweak
Marketsecondary
Roof typeceramic tile
Building typedetached
Building materialbrick
Technologybrick
Fence typenone
Road typeasphalt
Living area80
Usable area80
Storeys1
Ownership formownership
Number of bedrooms2
Number of bathrooms0
Kitchenkitchenette
Windowswood old
Flooringconcrete
Internet connectionDSL
Garageno
Water supplyin plot
Seweragenone
Electricityyes
Heatingchimney
Available from2022-09-30 00:00:00
Balcony typelarge, garden
Dom w centrum Milejewa z działką, media na działce (elbląski, Milejewo, Kościelna)

Zapraszam Państwa do zapoznania się z domem wolnostojącym do kapitalnego remontu w Milejewie.

Milejewo jest to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Milejewo na Wysoczyźnie Elbląskiej przy drodze wojewódzkiej nr 504. Transport publiczny jest obsługiwany przez komunikację miejską Elbląga i PKS. Miejscowość jest siedzibą gminy Milejewo. Komfort codziennego życia w Milejewie zyskujemy dzięki licznym udogodnieniom, takimi jak : sklepy, poczta, szkoła, przedszkole, place zabaw, kościół, urząd gminy, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska.

Na terenie gminy znajduje się Jezioro Martwe z miejscem piknikowym zwanym Polaną Smoków. Jest to licznie odwiedzane miejsce weekendowych pikników mieszkańców Elbląga. Drugim, co do wielkości, akwenem wodnym na terenie gminy Milejewo jest Jezioro TROYL w Piastowie, przy którym prowadzone jest gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lasem" ze szkółką jeździecką - miejsce licznych imprez jeździeckich i zorganizowanych form zimowego i letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Gmina ponadto posiada liczne szklaki turystyczne i wiele więcej!

Możliwa zamiana na mieszkanie

Zapraszam do obejrzenia i zakupu murowanego piętrowego domu wolnostojącego w centrum Milejewa z działką o powierzchni 995 m2

Idealny dla pary lub rodziny, która szuka miejsca do odpoczynku po codziennej pracy, a jednocześnie miejsca z bogatym zapleczem edukacyjnym i handlowo-usługowym.

Parter tej nieruchomości składa się z słonecznej kuchni łączonej z salonem; znajduje się tu również przestronny przedpokój oraz dwa pomieszczenia. Piętro do adaptacji. Dom wymaga remontu kapitalnego, natomiast stwarza wiele możliwości do własnej aranżacji.
Nieruchomość, w skład której oprócz domu wchodzi pomieszczenie gospodarcze, usytuowana jest na działce o powierzchni 995 m2. Ogródek posiada drzewa owocowe. Obok posesji ogólnodostępny parking, ukształtowanie terenu jest płaskie. Woda i prąd na działce. Lokalizacja stwarza duże możliwości rozbudowy, a bliski dostęp do sklepów oraz przedszkola czy też szkoły zwiększa komfort codziennego życia.

Posesja położona blisko drogi głównej wojewódzkiej asfaltowej zapewniającej swobodny dojazd własnym samochodem oraz transportem publicznym do Elbląga. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoła, przedszkole, bank, przychodnia zdrowia, Urząd Gminy Milejewo, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze. Nieruchomość bardzo dobrze położona komunikacyjnie względem okolicznych miast. W ciągu 10 minut dojeżdża się do Elbląga, 16 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 25 minut można znaleźć się w Braniewie. Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa.


Nieruchomość położona jest w obszarze objętym obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), oznaczonym symbolem MR - przeznaczenie terenu: Tereny zabudowy mieszkaniowej mieszanej miejscowości rolniczych, w tym zagrody, budynki jednorodzinne i usługi.

Atuty domu:

- dom piętrowy wolnostojący,
- dostępny od zaraz,
- działka o powierzchni 995 m2,
- media na działce (prąd i woda),
- do remontu kapitalnego,
- niskie koszty eksploatacyjne,
- miejsca parkingowe przy działce,
- dom o powierzchni użytkowej około 80 m2,
- dom o powierzchni zabudowy 110 m2,
- bezczynszowa nieruchomość,
- płaska działka,
- działka objęta MPZP: MR - Tereny zabudowy mieszkaniowej mieszanej miejscowości rolniczych, w tym zagrody, budynki jednorodzinne i usługi,
- i wiele więcej.


Główne atuty lokalizacji:
- centrum Milejewa - wszędzie blisko,
- bliski dojazd do Elbląga (10 minut), 16 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 25 minut można znaleźć się w Braniewie,
- Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa nr 504,
- zadbany ogród,
- bliski dostęp do sklepów oraz przedszkola czy też szkoły zwiększający komfort codziennego życia,
- cisza i spokój,
- transport publiczny do Elbląga,
- pełna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoła, przedszkole, bank, przychodnia zdrowia, Urząd Gminy Milejewo, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska,
- jeziora na terenie gminy,
- wiele innych atrakcji oraz ciekawych miejsc turystycznych i rekreacyjnych!Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.


AMERICAN HOME FINANCE
Wstępną decyzje finansową otrzymasz bezpośrednio w naszym biurze.

American Home, Elbląg,
Związku Jaszczurczego 13B
http://americanhome.pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest American Home Łukasz Szulc lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa American Home Łukasz Szulc lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Information
Internet Furniture Attic
elbląski, Milejewo, Kościelna

Contact an angent